«Ми вже почали працювати над новими санкційними пакетами проти Росії, вона заплатить повну ціну за знищення життя сусідів», - Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Червня 2022, 09:09
Фото: пресслужба ОПУ
Ліна Тимошина
03 Червня 2022, 09:09

Україна почала працювати над новими санкційними пакетами проти Росії. Про це заявив у відеозвернені Президент України Володимир Зеленський.

Крок за кроком ми зробимо так, що російська держава залишиться просто без усіх елементів сучасної економіки. За знищення життя сусідів окупанти заплатять повну ціну. І жодне лобі в тій чи іншій країні Росії не допоможе, - наголосив Зеленський.

Президент сказав, що Європейський Союз поступово рухається до впровадження шостого санкційного пакета. Сенс цього санкційного пакета – передусім у нафті.

Світ нарешті відмовляється від російської нафти. Причому інші країни, які видобувають значно якіснішу й легшу нафту, готуються замістити російське постачання. Тож на цьому напрямку для держави-агресора мінусуються величезні суми, - зазначив Зеленський.

І додав, що Росія намагається протидіяти постійно. Але їй доведеться звикати, що дуже болісне скорочення доходів є неминучим наслідком війни для її винуватця, для російської держави.