«Ми змагаємось за Українській прапор і за наш національний — кримськотатарський прапор», — Ленур Теміров

Новини України та світу
Усманов Льоман
01 Червня 2023, 07:00
Усманов Льоман
01 Червня 2023, 07:00

Збірна України (U-20) по греко-римській боротьбі перемогла у міжнародному турнірі «Adriatic trophy», який проходив 27-28 травня в хорватському місті  Пореч.

Про це QIRIM.News розповів віцепрезидент Федерації греко-римської боротьби України, тренер команди U20 Ленур Теміров.

Він зазначив, що за збірну України виступали 10 спортсменів,  в кожній ваговій категорії. Більш за все наші борців виступали в категорії 67-72 кг. Також, в змаганнях виступали кримські татари: Мустафа Аджиев та Ірфан Мірзоєв.

"Головним результатом є те, що наша команда зайняла перше місце за кількістю медалей. Є одне золото, яке взяв Микита Дємєнтьєв. Загалом: 1 золото, 4 срібла, та 3 бронзові медалі. Серед них одне взяв і Ірфан.

Я задоволений цим результатом, не зважаючи на те, що завжди можна краще: наприклад, ще 4 борців змагалися у фіналі. Були шанси взяти завоювати більше золотих медалей.

Ленур Теміров

Ми завжди беремо з собою кримськотатарський прапор. Це наша національна гідність. Ми змагаємось за українській прапор, та обов'язково змагаємось за наш національний, кримськотатарський прапор. Нам приємно, коли у світі нас бачать, як кримських татар.

Турнір був етапом підготовки до Чемпіонату Європи, який пройде 25-28 червня в місті Саньтьяго-де-Компостела (Іспанія). Збірна активно готується до нього", - підсумував він.