«Ми змушені відмовлятися від радянської зброї та техніки і переходити на НАТівські зразки», - Залужний

Новини України та світу
Ліна Тимошина
01 Травня 2022, 11:48
Фото: сторінка Фейсбук Головнокомандувача ЗС України
Ліна Тимошина
01 Травня 2022, 11:48

Україна відмовиться від радянської зброї та перейде на натівські зразки. Про це заявив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний на сторінці у Фейсбук за підсумками телефонної розмови з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

Ми також обговорили з моїм американським колегою перспективну модель Збройних Сил України. Вочевидь, ми змушені відмовлятися від радянської зброї та техніки та переходити на НАТівські зразки. І чим раніше розпочнемо цей процес, тим швидше завершимо, - заявив Залужний.

За словами Залужного, ця розмова дала можливість у черговий раз звірити годинники щодо постачання озброєння, боєприпасів та техніки до України.

Формування переліку потреб, система логістики, підготовка особового складу та використання наданих зразків зброї знаходяться під постійним суворим контролем, - зазначив Головнокомандувач.

Він подякував партнерам за допомогу, завдяки якій ЗСУ продовжують захищати Україну та весь цивілізований світ, свободу і демократію.

Також Залужний поінформував генерала Міллі про важку ситуацію на сході України, зокрема на Ізюмському та Сєвєродонецькому напрямках, де противник зосередив максимальні зусилля та найбільш боєздатні угруповання.

Попри всю складність ситуації, ми забезпечуємо оборону, утримуємо зайняті рубежі та позиції, - додав Головнокомандувач.