«Ми зробимо все, щоб синьо-жовтий прапор знову замайорів у всіх містах Донбасу та Криму», - командувач морської піхоти ВМС ЗСУ Юрій Содоль

Новини України та світу
Ліна Тимошина
01 Лютого 2023, 16:03
Фото: Military Media Center.
Ліна Тимошина
01 Лютого 2023, 16:03

Збройні сили України зроблять все, щоб синьо-жовтий прапор знову замайорів у всіх містах Донбасу та Криму.

Про це заявив Командувач морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України, генерал-лейтенант Юрій Содоль, повідомляє Military Media Center.

За його словами, ворог збирає сили та накопичує резерви. Це означає, що незабаром нові тисячі росіян пройдуть "отріцатєльную" мобілізацію.

Що ж, кремлівські терористи не полишили своїх кривавих планів, вони не рахують жертви, бо люди для них є лише розхідним матеріалом, - зазначив Содоль.

Зі свого боку українські морські піхотинці продовжать робити те, що вміють найкраще, – знищувати ворога – методично, планово, щоденно.

Звернусь окремо до російських військових: доки не пізно, біжіть, повертайтесь до своїх «марусьок» або здавайтесь у полон, інакше на вас чекає доля добрива на чужій землі, чорний пакет або інвалідність, ось ваше «щасливе» майбутнє. На відміну від вас, ми знаємо, за що боремося, ми єдині, ми —моноліт, - наголосив генерал-лейтенант.

Він підкреслив, що наша мета — звільнення всіх територій України.

І ми зробимо все, щоб синьо-жовтий прапор знову замайорів у всіх містах Донбасу та Криму. Слава морській піхоті України! Вірні завжди!, - заявив Содоль.