Митрополит Климент продав свою картину для цільової підтримки ЗСУ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Липня 2022, 10:43
Ліна Тимошина
03 Липня 2022, 10:43

Митрополит Сімферопольський і Кримський ПЦУ Климент продав картину задля цільової підтримки ЗСУ. Всі кошти від продажу картини будуть використані за цільовим призначенням закупівлі необхідного функціонування капеланського транспорту на передовій лінії боротьби ЗСУ! Про це повідомив художник картини Денис Метелін у Фейсбук.

На зображенні може бути: 1 особа
Фото: сторінка Фейсбук Дениса Метеліна

Дякую. Картина продана (…) На передовій опинився мій добрий знайомий і зараз потрібні авто для виконання завдань, на щастя авто є, проте воно постійно потребує обслуговування. А тому для допомоги йому митрополит Сімферопольський і Кримський ПЦУ Климент продає картину (котру я раніше намалював на його замовлення) задля цільової підтримки ЗСУ! Митрополит Климент у 2020 році замовив в мене картину «Гамбург». Ця картина по суті стала відправною точкою для мене як художника в поточному стані, - написав художник.

Він розповів, що це полотно розміром 90*90см. Техніка виконання полотно\акрил. На звороті є дарчий напис «Митрополиту Клименту…».

Зазначається, що стартова ціна була 28 000 грн. Художник наголосив, що Митрополит Климент - єдиний представник релігійної громади в Криму, котрий не здійснив реєстрацію релігійного об'єднання на окупованій території АР Крим та м.Севастополь.

Нескорений та незламний владика неодноразово особисто робив заяви на підтримку України!, - написав Метелін.