МЗС: кінцева мета – звільнити всі наші території від російської окупації, включаючи Крим і Донбас

Новини України та світу
Ліна Тимошина
28 Липня 2022, 08:47
Олег Ніколенко
Ліна Тимошина
28 Липня 2022, 08:47

У Міністерстві закордонних справ України розцінюють заяви про готовність до переговорів з боку москви як прийом, щоб зупинити контрнаступ. Про це заявив речник МЗС Олег Ніколенко в інтерв’ю The Irish Times, повідомляєУкрінформ.

Вони розуміють, що Україна готує контрнаступ на півдні, і хочуть створити враження, що це Україна не хоче йти на переговори, - сказав Ніколенко.

На його думку, це робиться, щоб виграти більше часу, влаштувати фейкові референдуми та поглинути ці території.

Ми не бачимо від них бажання вести переговори. Вони й досі обстрілюють українські міста. Вони все ще порушують дрібні домовленості, як-от зернову. Публічно говорять одне, а на полі бою роблять інше, - наголосив дипломат.

Ніколенко також заявив, що офіційна позиція України полягає в тому, що вона зацікавлена в переговорах.

Тому що кожна війна закінчується шляхом переговорів. Але поки що ми не бачимо жодної готовності росії вести переговори сумлінно. Кінцева мета – звільнити всі наші території від російської окупації, включаючи Крим і Донбас, - підкреслив речник МЗС.

Нагадаємо, 26 липня міністр закордонних справ рф Сергій Лавров заявив, що москва ніколи не відмовлялася від переговорів з Україною, однак відповіді від Києва немає.