МЗС України направило Росії ноту протесту через військові навчання в анексованому Криму

Новини України та світу
Хельга Полтавка
12 Серпня 2020, 17:00
Хельга Полтавка
12 Серпня 2020, 17:00
Фото: УНІАН

Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту МЗС Росії через проведення в окупованому Криму військових навчань.

Про це повідомила пресслужба МЗС.

Відомство назвало ці навчання, які почались 10 серпня 2020 року в окупованих Криму та Севастополі , «черговим свідченням неприкритої зневаги Росії до норм і принципів міжнародного права, у тому числі, Статуту ООН, резолюцій Генеральної Асамблеї ООНа також до чинного законодавства України».

У відомстві зазначили, що організація військових навчань є наочною ілюстрацією свідомих кроків Росії з ескалації напруженості в Азово-Чорноморському регіоні, що загрожує регіональній та європейській безпеці.

Україна засуджує протиправну демонстрацію Російською Федерацією її «військової міці», а також дії, спрямовані на подальшу мілітаризацію тимчасово окупованих нею територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, — йдеться у заяві. 

Також МЗС наголосило, щоб РФ  невідкладно припинила міжнародно-протиправні діяння проти державного суверенітету і територіальної цілісності України.

В окупованому Криму 11 липня окупаційні військові проводять масштабні навчання. Зокрема, вони відпрацювали пошук та знищення кораблів умовного противника.

Як повідомляли «Кримські новини», 8 липня в анексованому Росією Криму армійські підрозділи Чорноморського флоту окупантів провели військові навчання. В окупованому Криму 11 липня окупаційні військові проводять масштабні навчання. Зокрема, вони відпрацювали пошук та знищення кораблів умовного противника.