На адмінмежі з окупованим Кримом прикордонники виявили підроблені паспорти

Новини України та світу
Ліна Тимошина
26 Листопада 2021, 17:16
Ліна Тимошина
26 Листопада 2021, 17:16

В КПВВ на адмінмежі з ТОТ АР Крим прикордонники виявили у подорожуючих частково підроблені паспорта. Про це йдеться у повідомленні Херсонського прикордонного загону Держприкордонслужби.

Під час здійснення процедури прикордонного контролю в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак» військовослужбовці Херсонського прикордонного загону у громадянки України, яка прямувала до окупованого Криму, виявили частково підроблений паспорт. Жінка у своєму паспорті власноруч здійснила підчистку та виправлення дати народження, - зазначили у Херсонському прикордонному загоні.

Прикордонники зазначили, що ще одного громадянина України з частково підробленим паспортом виявили прикордонники в КПВВ «Чонгар». Чоловік самостійно здійснив підчистку та виправлення установчих даних. У таких випадках паспортні документи вважаються недійсними і не можуть використовуватись для виїзду на тимчасово окуповані території України, або за кордон.

До того ж, в діях громадян вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», про що прикордонники повідомили представників Національної поліції, - йдеться у повідомленні.

Як повідомляли QIRIM.News, раніше в КПВВ «Каланчак» прикордонники виявили у 17 подорожуючих підроблені довідки про негативний результат ПЛР-тесту.

QIRIM.News писали також, що на КПВВ «Каланчак» у подорожуючого виявили вибухівку у банці з варенням.