На аеродромі Чаплинка окупанти спалюють тіла своїх вбитих військових

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Червня 2022, 12:39
Фото: Генеральний штаб ЗСУ
Ліна Тимошина
23 Червня 2022, 12:39

На аеродромі Чаплинка окупанти спалюють тіла своїх вбитих військових. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Після нанесення вогневого ураження з боку ЗСУ в районі Нової Каховки Херсонської області, рашисти вивезли тіла своїх вбитих військових в район аеродрому Чаплинка. На аеродромі підготовлено котлован з автомобільними шинами. В нього відвантажувались трупи та спалювались. Місцеві мешканці скаржаться на трупний запах, - йдеться у повідомленні.

Також окупанти примушують українських лікарів виписувати фіктивні довідки і спалюють тіла своїх вбитих. Зокрема, в тимчасово окупованому місті Токмак Запорізької області почастішали випадки звернення до місцевих лікарів з боку російських військових. Головна вимога: надати довідки про нездатність продовжувати військову службу за станом здоров’я. При цьому для лікарів виникає подвійна загроза.

У разі відмови надати довідку – рашисти погрожують розправою. В разі видачі фіктивного документа неприємності обіцяє окупаційна комендатура. Через це деякі лікарі були змушені звільнитись та евакуюватись на підконтрольну уряду України територію, - зазначили в українській розвідці.