«На борту першого суховантажу, що вийшов з порту Одеси, понад 26 тисяч тонн кукурудзи», - ВМС ЗСУ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
01 Серпня 2022, 12:22
Ліна Тимошина
01 Серпня 2022, 12:22

На борту першого суховантажу, що вийшов з порту Одеси у напрямку порту Стамбула, понад 26 тисяч тонн кукурудзи. Про це повідомляє пресслужба Військово-морських Сил Збройних Сил України у Фейсбук.

Сьогодні, 1 серпня, з порту Одеса у море вийшов перший суховантаж. Судно "RAZONI" під прапором Сьєрра-Леоне завантажений понад 26 тисячами тон кукурудзи рухається в напрямку порту Стамбула, Туреччина, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цей вихід судна є першим і тестовим для перевірки коридору, зв'язку та інших процедур. За результатами цього виходу будуть ухвалюватися відповідні рішення.

На зображенні може бути: океан та природа
Фото: ВМС ЗСУ

Військово-Морські Сили ЗС України разом з побратимами у складі угрупувань докладають усіх зусиль з забезпечення безпеки судноплавства для подолання продовольчої кризи. Ми даємо гідну відсіч агресору та знищуємо ворога в морі, на землі та у повітрі!, - наголосили у ВМС ЗСУ.

Як повідомляли QIRIM.News, перше судно з кукурудзою, яке відбуло з порту Одеси в рамках «зернової угоди», прибуде до Стамбула у вівторок, 2 серпня.

Як повідомляли QIRIM.News, 22 липня у Стамбулі в палаці Долмабахче відбулася церемонія підписання узгодженої раніше угоди між Україною, Туреччиною та ООН з одного боку, та Туреччиною, ООН і росією з іншого боку про безпечне вивезення українського зерна через Чорне море.