На Харківщині затримали «депутата» терористичного угруповання з Луганська

Новини України та світу
Ірина Требунських
20 Липня 2021, 15:54
Ірина Требунських
20 Липня 2021, 15:54

На Харківщині контррозвідники затримали «депутата», який служив окупантам самопроголошених незаконних формувань на Донбасі. Про це повідомляє Служба безпеки України.

Затриманий є мешканцем Луганська, який у 2014 році був учасником створення незаконних «органів влади» окупантами на тимчасово непідконтрольній українській владі території. Також він причетний до «ухвалення» окупантами фейкової «конституції» незаконного утворення.

Під час обшуку у затриманого виявлено «паспорт громадянина ЛНР», а також «реєстраційні документи» псевдодержавного утворення. Встановлено, що він був «депутатом» так званих «Народної ради» і «парламенту Союзу народних республік Л/ДНР», — йдеться у повідомленні СБУ.

Наразі зловмиснику повідомили про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Вирішується питання щодо запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, раніше контррозвідники Служби безпеки України виявили і затримали на Харківщині бойовика терористичної організації «ЛНР».

Як повідомляли «Кримські новини», українські контррозвідники виявили у Києві бойовика, який служив на окупантів Луганська. Зловмисник приїхав на Київщину і намагався оформитися як вимушений переселенець.