На Херсонщині окупанти викрали до "підвалу" двох кримських татар

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
23 Червня 2022, 12:01
Ярослава Саєнко
23 Червня 2022, 12:01

На Херсонщині у селі Щасливцеве Генічеського району російські загарбники провели «обшук» та викрали двох кримських татар - Сусанну Ізмайлову та Расіма Асанова. Про це повідомляє у Фейсбуці Кримськотатарський ресурсний центр.

Було проведено три незаконні проникнення до будинків представників корінного кримськотатарського народу, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загарбники провели «обшук» у будинку батьків покійного чоловіка Сусанни Ізмайлової, яка є відомим у Генічеському районі культпрацівником, хореографом, викладачем народних танців. Дізнавшись про «обшук», Сусанна приїхала до батьків, а пізніше «обшук» провели в будинку самої жінки, вилучили смартфони та інші гаджети. Після «обшуку» її забрали, за попередньою інформацією, до «підвалу» училища №17.

Також загарбники увірвалися до Расіма Асанова, якого після «обшуку» забрали, за попередньою інформацією, також до «підвалу» училища №17.

Кримськотатарський ресурсний центр готує заяву до Робочої групи ООН щодо насильницьких та недобровільних зникнень, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Таміла Ташева повідомляла, що окупаційні війська російської федерації викрали близько 600 цивільних і військових з Херсону, яких утримують у місцевих будинках і школах, де облаштовані місця для тортур.