На КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» можна щепитися від COVID-19, на вибір є три види вакцин

Новини України та світу
Ліна Тимошина
02 Грудня 2021, 09:00
Ліна Тимошина
02 Грудня 2021, 09:00

На КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» розпочалася вакцинація від COVID-19 для жителів тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляє пресслужба міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Так, з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00 працюватимуть мобільні бригади у складі 1 лікаря та медичної сестри. У пунктах щеплення в наявності вакцини Pfizer, Moderna та Coronavac, - розповіли в міністерстві.


Зазначається, що пункти вакцинації на контрольних пунктах в’їзду-виїзду мають необхідне обладнання, а також забезпечені медичними працівниками, які здійснюватимуть відповідні маніпуляції. Після вакцинації громадянам видаватимуть довідку про перше щеплення. Також дані про вакцинацію вноситимуть в електронну медичну систему.

Вакцинація на КПВВ – це було одне з пріоритетних завдань, яке ми змогли оперативно вирішити спільно з Херсонською ОДА. Відтепер кримчани зможуть отримати якісні медичні послуги прямо на КПВВ. Це значно полегшить процес перетину адмінмежі АР Крим та м.Севастополя з Херсонською областю, - сказала Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Як повідомляли QIRIM.News, Ірина Верещук під час візиту на Херсонщину обіцяла, що на КПВВ Каланчак та Чонгар будуть облаштовані пункти вакцинації від COVID-19 для мешканців окупованого Криму.

QIRIM.News писали про рекорди щодо кількості хворих на Covid-19 в окупованому Криму.