На КПВВ «Каланчак» у громадян виявили частково підроблені паспорти і довідки про негативні результати ПЛР-тестів на COVID-19

Новини України та світу
Ліна Тимошина
13 Грудня 2021, 13:22
Ліна Тимошина
13 Грудня 2021, 13:22

Протягом минулих вихідних адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом перетнули 3314 осіб, з них 1579 осіб прослідували на материкову частину України та 1735 – на тимчасово окуповану територію. Про це повідомили у Херсонському прикордонному загоні.

Під час здійснення прикордонного контролю в КПВВ «Каланчак» у двох громадян України військовослужбовці виявили частково підроблені паспортні документи, та у чотирьох громадян України виявили підроблені довідки про негативні результати ПЛР-тестів на COVID-19, - йдеться у повідомленні.

Прикордонники зазначили, що по усіх випадках повідомили представників Національної поліції. Адже в діях громадян вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Як повідомляли QIRIM.News, уряд України прийняв рішення передати КПВВ «Каланчак» та зону сервісного обслуговування перед ним від АТ «Укрзалізниця» до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

QIRIM.News розповідали, що на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» розпочалася вакцинація від COVID-19 для жителів тимчасово окупованого Криму.