На кримському напрямку Росія використовує мобілізованих з окупованого Донбасу

Новини України та світу
Алла Трапезова
02 Березня 2022, 17:17
Алла Трапезова
02 Березня 2022, 17:17

На кримському напрямку російські окупанти використовують мобілізованих з тимчасово окупованої території сходу України. Про це повідомили в пресслужбі Державної прикордонної служби України.

За наявною інформацією, загальна кількість мобілізованих з тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей становить приблизно 3,5 тисяч осіб. Цих російських найманців зараз через кримський міст завозять в район міста Херсон.

Їх використовуватимуть для подальшої військової агресії та готують до нападу на українські міста. Також відомо, що мобілізовані агресором особи вкрай деморалізовані.

В ДПСУ наголосили, що українське військо дає шанс солдатам країни-агресора залишитися живими і заробити грошей. Повна амністія та 5 млн рублів гарантовані, якщо вони складуть зброю і добровільно підуть в полон. Кошти для забезпечення цієї акції збирають лідери світової ІТ-індустрії.

Нагадуємо, раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що ворог стягує сили все ближче до столиці. Вночі обстрілював Білу Церкву, тривали бої в Бучі й Гостомелі.