На оздоровлення до Туреччини відправили родини українських військовослужбовців

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
18 Вересня 2023, 20:59
Асіф АлієвQHA
18 Вересня 2023, 20:59

Сьогодні, 18 вересня за ініціативи МВС України та співпраці із посольством Туреччини в Україні на відпочинок до Анталії з Києва поїхали 39 осіб - сім'ї військовослужбовців.

Як заявив QIRIM.News Надзвичайний та повноважний посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере, його країна ще до повномасштабного вторгнення РФ організовувала подібні подорожі для родин військових, які загинули або дістали поранення на Донбасі.

Фото МВС України

«Минулого року ми змушені були призупинити цей проєкт, проте цьогоріч ми знову його відновлюємо. До нас звернулося МВС України, яке виступило організатором цієї поїздки.

Вони сформували групу відпочивальників, яку сьогодні ми проводжаємо до Анталії»,— сказав дипломат.

Фото МВС України

До Туреччини з київського автовокзалу відправились 23 дітей та 16 дорослих.

Це родини полонених, зниклих безвісти, загиблих під час російської збройної агресії на території України бійців і тих, хто зараз боронить Україну.

Фото МВС України

Як заявила начальник управління МВС України по роботі з постраждалими та членами їх родин Мєр'єм Джелілова, для українців будуть організовані екскурсії містом, а мерія Анталії забезпечує їх номерами в готелях.

Фото МВС України

«Сподіваюсь, що вони хоч трохи відволікуться від тих думок, які в них зараз є.

Ми дуже вдячні послу та посольству Туреччині за те, що вони не тільки запропонували, а і втілили в життя цю ідею, а компанії «Гюнсел» за безплатне перевезення наших дітей до самої Анталії», — заявила вона.

Фото МВС України

Джелілова висловила сподівання, що надалі ще більше сімей військовослужбовців поїдуть відпочивати в Туреччину.

Фото МВС України