На сесії ПАРЄ піднімемо питання агресивної політики Кремля проти кримських татар – Умєров

Новини України та світу
Алла Трапезова
27 Вересня 2021, 15:03
Алла Трапезова
27 Вересня 2021, 15:03

В Парламентській асамблеї Ради Європи будемо піднімати питання агресивної політики Кремля проти кримських татар. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат України, заступник голови Постійної делегації України в ПАРЄ Рустем Умєров.

Нардеп розповів, що в понеділок, 27 вересня, в Страсбурзі відкривається осіння сесія ПАРЄ, на якій працює делегація від України.

З невтішних новин: на жаль, цього разу дебати по новій хвилі репресій в Криму не отримали підтримки колег з Бюро. Цього тижня з колегами будемо неодноразово підіймати питання агресивної політики Кремля проти корінного народу України. Так само як і наголошувати на неможливості визнання виборів в Держдуму, які відбулись із грубими порушеннями норм міжнародного права, – заявив Умєров.

Фото: Рустем Умєров

Крім того, депутат зазначив, що цього разу в порядку денному мікс з правозахисних питань, серед яких політична ситуація в Афганістані, міграційна криза на кордоні з Білоруссю, а також кібербезпека і екологія, гендерна політика та соціально-економічні питання.

Нагадаємо, сесія ПАРЄ продовжиться до 30 вересня. На сесії заслухають щонайменше сім доповідей. Також сьогодні буде вручена премію з прав людини імені Вацлава Гавела за 2021 рік, яка присуджується за видатну діяльність у громадському суспільстві із захисту прав людини.