«На тлі підштовхування України до компромісів з агресором важливо відчувати підтримку партнерів, які підтримують територіальну цілісність України», - Ташева Послу Чехії

Новини України та світу
Ліна Тимошина
10 Червня 2022, 16:51
Ліна Тимошина
10 Червня 2022, 16:51

На тлі підштовхування України до компромісів з агресором важливо відчувати підтримку партнерів, які підтримують територіальну цілісність України. Про це сказала Постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева під час зустрічі 9 червня із Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою, повідомляє пресслужба представництва.

На тлі підштовхування України до компромісів з агресором для нас особливо важливо відчувати підтримку партнерів, які беззастережно підтримують територіальну цілісність України, включно з Автономною Республікою Крим та Севастополем. У випадку Чеської Республіки це важливо ще й з огляду на головування Чехії в Раді ЄС, яке розпочинається 1 липня, - наголосила Ташева.

Радек Матула ще раз висловив підтримку територіальної цілісності України та запевнив у готовності представників Чехії долучатися до міжнародних заходів у рамках Кримської платформи.

Під час спілкування Представництво також надало Послу інформацію про події в окупованому Криму після 24 лютого. Зокрема, щодо використання Криму як плацдарму для наступу на материкову Україну, як бази для окупації Херсонщини та Запорізької області, а також як хабу для незаконного переміщення та утримання громадян України.

Також представництво подякувало Чехії за підтримку України у протистоянні повномасштабній агресії РФ. А також за окрему увагу до ситуації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.