Начальник Генштабу Залужний: Ми купимо ще 4 БПЛА Bayraktar TB2

Новини України та світу
Ельзара İшджен
13 Вересня 2021, 10:54
Ельзара İшджен
13 Вересня 2021, 10:54

Начальник Генерального штабу Валерій Залужний оголосив, що Україна планує закупити ще 4 комплекси БЛА Bayraktar TB2.

Bayraktar TB2, який не сходить з порядку денного світу та Європи як гордість оборонної промисловості Туреччини, присутній і в українському озброєнні. Начальник Генштабу Залужний оголосив, що вони планують придбати ще 4 комплекси безпілотних літальних апаратів типу «Байрактар ​​ТБ2» у період з 2021 по 2022 роки.

У своїй заяві інформаційному агентству Report Залужний також зазначив, що цього року наша армія додали до свого інвентарю 1 комплекс БПЛА TB2.

Начальник Генштабу повідомив, що в Україні мають намір включити в своє озброєння безпілотники вітчизняного виробництва. З іншого боку Залужний додав, що потрібно навчитися ефективно ними користуватися.

УКРАЇНА ПІДВИЩУЄ СВОЮ ОБОРОНОСПРОМОЖНІСТЬ З ТУРЕЦЬКИМИ SİHA

Bayraktar TB2 – турецькі безпілотні літальні апарати (БПЛА), які Україна тривалий час закуповувала відповідно до оборонних угод з Туреччиною. 4 січня 2021 року з’явилась нова заява від України про закупівлю турецьких SİHA у 2020 році. Було оголошено, що наша країна підпише нове замовлення цього року.

Командувач Військово-Морських Сил ЗСУ, контр-адмірал Олексій Неїжпапа заявив, що в армії очікують турецькі безпілотні літальні апарати (БПЛА) та корвети для ВМС України у новому році. Неїжпапа додав, що вони готуються придбати Bayraktar TB2, які продовжують ефективно використовувати в Азербайджані, Лівії та Сирії, особливо у внутрішніх операціях Туреччини.

Ми використовували БПЛА Bayraktar як у прибережній, так і в морській діяльності, вони дуже потужні, - додав командувач.

«Байрактар ​​ТБ2» залишається важливим видом озброєння, особливо у зв'язку зі знищенням російських систем протиповітряної оборони в Лівії та Карабаху. У 2019 році Збройні сили України придбали у Туреччини 6 БПЛА Bayraktar TB2 та 3 наземні станції управління. У липні 1 комплекс БПЛА ТБ2 був включений до складу ВМС України.