Начальник російської митниці в Криму розтратив 3,5 млн. рублів

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
01 Грудня 2022, 18:28
Асіф АлієвQHA
01 Грудня 2022, 18:28

Колишнього заступника начальника російської митниці у Криму звинуватили у розтраті 3,5 млн рублів.

Як пише видання Крим. Реаліїпро це повідомляє управління російського Слідкому у Криму.

За версією російських силовиків, у березні 2021 року обвинувачений, який на той момент є заступником начальника російської митниці в Криму, уклав держконтракт з комерційною фірмою на виконання робіт з капітального ремонту відомчої будівлі в Євпаторії.

«У червні 2021 року з метою будівельного контролю ремонтних робіт митницею було укладено ще один контракт із начальником відділу будівельного контролю щодо об'єктів капітального будівництва АТ «Служба технічного нагляду». Однак у період ремонту будівлі представником будівельного контролю жодні роботи фактично не приймалися, акти про прийом не підписувалися та не узгоджувалися», – йдеться у повідомленні.

За версією Слідкому РФ, на адресу обвинуваченого надходила від підлеглих інформація про існуючі проблеми, але він, знаючи про невиконані в повному обсязі роботи, підписав акти про їх прийом, на підставі яких російською митницею в Криму фірмі-підряднику було перераховано кошти. Згідно з результатами російської експертизи, вартість фактично невиконаних робіт з держконтракту склала понад 3,5 млн. рублів.

«У рамках розслідування кримінальної справи проведено обшуки за місцями роботи та проживання обвинуваченого, від нього отримано свідчення. Наслідком зібрано докази, що підтверджують його причетність до скоєння злочину. Розслідування кримінальної справи завершено, прокурором підписано обвинувальний висновок, матеріали будуть направлені до суду для розгляду по суті», – йдеться у повідомленні.

Крім того, за даними російського Слідкому, триває розслідування щодо в.о. гендиректора фірми, що звинувачується у шахрайстві (ч. 4 ст. 159 КК РФ). Колишньому заступнику начальника російської митниці у Криму загрожує до 10 років колонії. Його ім'я та прізвище не вказано.

За даними офіційного сайту російської митниці у Криму, посаду заступника начальника митниці – начальника відділу тилового забезпечення обіймав майор митної служби Віктор Павленко. Його затримали у липні 2022 року. Публічних коментарів обвинуваченого немає.