Над Аксьоновим зависла сокира Кремля - ​​Старіков

Новини України та світу
Анна Артемова
27 Вересня 2021, 22:03
Анна Артемова
27 Вересня 2021, 22:03

Кремль може підбиратися до так званого прем'єр-міністра Криму Сергія Аксьонова через його людей. Таку думку в коментарі Qirim.news висловив військовий експерт Олег Старіков, коментуючи масові кадрові ротації в так званому уряді окупованого Росією Криму.

Я говорю свої версії, подивимося, як піде. Перша версія, що Аксьонов набрид центральній владі в Кремлі, і вони таким способом до нього підбираються, щоб була підстава його зняти. Друга версія - його безпосередньо неможливо зняти, тому що він був одним з учасників приєднання Криму до Російської Федерації та від'єднання від України. Він зіграв центральну роль... тому під Аксьоновим не скоро захитається крісло, - сказав він.

Як зазначив експерт, звільнення Аксьонова неминуче, але це питання часу.

Я так думаю, що над ним сокира зависла. Якщо навіть знімати зараз не будуть, то сокира зависне. На такий ласий шматок завжди знайдуться люди, які з задоволенням зайдуть в це прекрасне місце (Крим - ред.), - зазначив Старіков.

Нагадаємо, за останній тиждень посади втратили два псевдоміністра транспорту Євген Ісаков та будівництва і архітектури регіону Михайло Храмов, а також так званий заступник голови Ради міністрів Криму Євген Кабанов. Останніх двох заарештували до 22 листопада у справі про розкрадання понад 57 мільйонів рублів.