Найголовніше – звільнити Крим – Умєров

Кримські татари
Анвар Деркач
28 Лютого 2022, 00:15
Анвар Деркач
28 Лютого 2022, 00:15

Головне завдання кримських татар під час війни з Росією – повернути Крим. Про це в своєму зверненні сказав народний депутат України Рустем Умєров.

Ми діємо щосили, щоб покласти край смертям невинних людей, зупинити окупантів і повернути їх назад, надати людську допомогу, підтримати Збройні Сили України та наш народ, і - найголовніше – звільнити Крим, - говориться у його зверненні.

Умеров зазначив, що кримські татари як громадяни України, як мусульмани України ведуть визвольну боротьбу на різних фронтах: військовому, політичному, дипломатичному, економічному, соціальному.

За словами Умерова, у тимчасово окупованому Криму кримські татари та інші громадяни, які не сприймають окупацію, уважно стежать за боротьбою України та підтримують її. 

Умеров також зазначив, що співвітчизники із зброєю в руках гідно протистоять окупантам і  захищають нашу країну, народ і нашу землю.

Я вірю, що ми, кримськотатарський народ, мусульмани та громадяни України, зробимо ще більше, щоб допомогти та підтримати нашу Україну. Ми це зробимо, дасть Всевишній. Нехай Всевишній дарує нам швидку перемогу! Нехай буде благословенною наша війна!, - зазначив Рустем Умєров.

24 лютого російські війська атакували Україну з території окупованого Криму, Білорусі та Росії.

В лютому 2014 року російські війська окупували Крим.