«Нам потрібна надпотужна наступальна зброя, без якої війна лише затягується», - Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
13 Червня 2022, 15:24
Фото: пресслужба ОПУ
Ліна Тимошина
13 Червня 2022, 15:24

Україні потрібна надпотужна наступальна зброя. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час відеозвернення до учасників American Jewish Committee Global Forum.

Захищайте посилення санкцій проти Росії, допомагайте прискорити постачання зброї до України, щоб ми могли звільнити окуповані райони. Нам потрібна надпотужна наступальна зброя, без якої війна лише затягується, і жертви збільшуються. Я знаю, що ваша допомога вже суттєва, але ви можете використати ще більше свого впливу, - сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що ми маємо зараз історичну можливість захистити нашу спільну свободу, спільну безпеку, спільне культурне різноманіття від найбільшої хвилі ненависті з усіх, які загрожували світу останніми десятиліттями.

Також очільник держави повідомив про збільшення кількості вбитих українських дітей. Стало відомо про 24 прізвища дітей, які загинули від ударів окупантів по Маріуполю.

Сьогодні, коли я записую це відео, суттєво змінилася довідка щодо загиблих - перелік убитих наших діточок став довшим одразу на 24 прізвища. І тепер у ньому 287 пунктів. Це, мабуть, одна з найстрашніших речей, які відбуваються у час війни. Російські військові окупанти вбили частину нашої країни. Ми не маємо повної інформації про те, що відбувається в окупованих районах (…) ми не знаємо скільки тіл закопали окупанти у братніх могилах або залишили в руїнах розбитих міст, - сказав Зеленський.