«Намагався перервати виступи, які йому не подобаються» — в ОБСЄ представник Росії заважав оприлюднювати доповіді щодо окупованого Криму

Новини
Ірина Требунських
27 Травня 2020, 18:03
Ірина Требунських
27 Травня 2020, 18:03

Під час сьогоднішнього засідання ОБСЄ представник Росії намагався завадити виступам щодо ситуації в анексованому Криму. Про це повідомив брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

«Безпрецедентний крок в ОБСЄ у Відні: представник Росії намагається завадити і перервати виступи, які йому не подобаються, від України й іншого експерта щодо ситуації у сфері безпеки в Чорному і Азовському морях», — написав Йозвяк.

Представництво президента України в АР Крим повідомило, що участь в онлайн-засіданні форуму ОБСЄ брали постпред Антон Кориневич і старший дослідник Естонського інституту зовнішньої політики при Міжнародному центрі оборони та безпеки і асоційований член програми РФ та Євразії Chatham House Джеймс Шерр.

Доповідь Кориневича стосувалася загроз для регіональної та міжнародної безпеки, що постають у зв’язку із мілітаризацією Азово-Чорноморського басейну і тимчасово окупованої території Криму Російською Федерацією.

Як повідомляло QHA media, посол США в ОБСЄ Джеймс Гілмор закликав міжнародну спільноту притягнути Росію до відповідальності за порушення суверенітету і територіальної цілісності України і за злочини в анексованому Криму.