Нардеп Гончаренко звернувся до СБУ у зв’язку із запланованим концертом Шуфутинського

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
24 Листопада 2021, 14:40
Асіф АлієвQHA
24 Листопада 2021, 14:40

Народний депутат Олексій Гончаренко подав депутатське звернення до Служби Безпеки України щодо запланованого на 8 березня 2022 року у Києві концерту російського співака Михайло Шуфутинського.

В своєму зверненні він зазначає, що Шуфутинський незаконно відвідував окупований Крим у 2017 році, а також дав чотири  концерти у 2019 році в Сімферополі, Севастополі та Ялті.

«Чи заборонений станом на цей час, Шуфутинському в’їзд до України через його неодноразовий незаконний в’їзд на територію  тимчасово окупованого Російською Федерацією АР Крим», - питає нардеп у СБУ.

Раніше повідомлялося, що у Києві 8 березня 2022 року заплановано концерт російського співака Михайла Шуфутинського, який неодноразово незаконно відвідував окупований Крим, порушуючи українське законодавство.

Як писали QIRIM.News, запланований концерт російського співака викликав обурення та невдоволення українців у соцмережах. У свою чергу Держприкордонсужба України заявила, що таким людям, як Шуфутинський, може бути заборонено в'їзд в Україну.