Наріману Джелялу пред'явили нове абсурдне звинувачення - Полозов

Новини України та світу
Анна Артемова
22 Вересня 2021, 20:24
Микола Полозов. Фото: Еліф Беяз
Анна Артемова
22 Вересня 2021, 20:24

В окупованому Росією Криму підконтрольне Кремлю слідство висунуло першому заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялу нове звинувачення. Про це в коментарі агентству "Кримські новини" розповів адвокат політв'язня Микола Полозов.

Це пов'язано з тим, що слідство вирішило максимально посилити звинувачення. Раніше ті ж звинувачення були пред'явлені Асану Ахтемову. І ось зараз Наріману Джелялу. Абсурд полягає в тому, що Наріману закидають зберігання, перевезення і так далі вибухових пристроїв, хоча Наріман до цих вибуховим пристроєм взагалі, навіть за версією слідства, жодного стосунку не мав, - повідомив Полозов.

За версією слідства ФСБ, він звинувачується в скоєнні диверсії в складі організованої групи з п. «А», ч. 2 ст. 281 КК РФ - від 12 до 20 років позбавлення волі. І по ч. 4 ст. 222.1 КК РФ - незаконне придбання, передача, зберігання, перевезення, пересилання чи носіння вибухових речовин або вибухових пристроїв у складі організованої групи - від 10 до 15 років позбавлення волі, - додав адвокат.

За його словами, наступне засідання у справі Джеляла відбудеться протягом 14 днів.

Далі буде йти попереднє розслідування. Ми оскаржили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Я думаю, що в найближчі пару тижнів відбудеться засідання апеляційної інстанції. А так слідство триватиме до листопада і, можливо, буде продовжуватися далі, - сказав він.

Нагадаємо, Нарімана Джелял підконтрольні Росії силовики затримали 4 вересня.