«Наші товариші не відсидять 15 років» , — Рефат Чубаров про вирок Джелялу та братам Ахтемовим

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Вересня 2022, 14:46
Асіф АлієвQHA
21 Вересня 2022, 14:46

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав черговим злочином сьогоднішній вирок першому заступнику голови Меджлісу Наріману Джелялу, та активістам Асану Ахтемову та Азізу Ахтемову.

Він наголосив, що це рішення є абсолютно незаконним, юридично нікчемним, та проявом справжньої суті російської окупації.

«Цей режим вбиває кримськотатарський народ через репресії, переслідування от таких славних синів, яким є Наріман Джелял, Асан Ахтемов та Азіз Ахтемов та всі кримськотатарські політв’язні. Ми впевнені, що ці наші товариші не відсидять 15 років. Звільнення Криму буде незабаром і вони також будуть на волі», - запевнив голова Меджлісу.

За словами Чубарова, цей вирок має мету залякати кримськотатарській народ, всіх в Криму, хто не згоден з окупацією. Він зауважив, що це робляться навмисно напередодні тотальної мобілізації людей і не тільки кримських татар,  я хочу щоб про це подумали ці хто підтримує російських окупантів.

«Якщо зараз вони не візьмуться за розум в чому на жаль я сумніваюся вони завтра, післязавтра будуть в якості гарматного м’ясу на  українських степах, бо путін їх відправляє на війну», - додав Чубаров.

Сьогодні Меджліс кримськотатарського народу закликавПрезидента та Уряд України негайно включити до порядку денного переговорів Української держави зі своїми іноземними партнерами та міжнародними організаціями питання звільнення російськими окупантами всіх політв'язнів – мешканців Криму, включаючи Нарімана Джеляла, Асана Ахтемова, Азіза Ахтемова.

Нагадаємо, сьогодні так званий "Верховний суд" Криму оголосив вирок першому заступнику голови Меджлісу, політв'язню Наріману Джелялу та активістам братам Асану і Азізу Ахтемовим.

Своєю чергою прокуратура АРК заявила, що правоохоронна та судова системи в Криму – це єдина «репресивна машина», ціллю якої є лише переслідування та залякування цивільного населення півострова, в тому числі, корінного кримськотатарського народу.