НАТО проведе низку заходів для поліпшення сумісності з Україною

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
17 Лютого 2021, 14:44
Тетяна Нікішина
17 Лютого 2021, 14:44

НАТО проведе з Україною додаткові види заходів у 2021 році, щоб поліпшити сумісність, повідомила директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне.

Як партнер розширених можливостей Україна зможе отримати нові можливості. Це передбачає поліпшений доступ до програм взаємосумісності, проведення навчань, обмін інформацією і також вивчення нашого спільного досвіду. Також НАТО разом із партнерами з України працює щодо практичних ініціатив, і цього року ми працюватимемо разом із Україною для того, щоб поліпшити нашу програму, будуть додаткові види заходів, щоб покращити нашу взаємосумісність, — сказала Кляйне на брифінгу в Києві в середу.

Вона наголосила, що НАТО підтримує і підтримуватиме Україну в її зусиллях досягти безпеки та миру в Україні.

Ми й надалі підтримуватимемо Україну нашими консультаціями та новими можливостями, — повідомила Кляйне.

Директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні додала, що НАТО схвалює зусилля України щодо розробки національної системи стійкості, та запевнила, що Альянс підтримуватиме Україну в цих прагненнях.

Як повідомляли «Кримські новини», у НАТО готові задіяти флот розвідувальних дронів, які моніторитимуть східний і південний фланг Альянсу, зокрема біля кордонів з Росією.