НАТО розгорне флот розвідувальних дронів на кордоні з Росією

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
15 Лютого 2021, 19:08
NATO Secretary General Jens Stoltenberg presents the annual report for 2018 during a media conference at NATO headquarters in Brussels, Thursday, March 14, 2019. (AP Photo/Geert Vanden Wijngaert)
Тетяна Нікішина
15 Лютого 2021, 19:08

У НАТО готові задіяти флот розвідувальних дронів, які моніторитимуть східний і південний фланг Альянсу, зокрема біля кордонів з Росією.

Про це на пресконференції у Брюсселі заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомив у Twitter пресофіцер Ділан Уайт.

Зокрема, Столтенберг заявив, що на відеоконференції з міністрами оборони країн НАТО 17-18 лютого запропонує збільшити фінансування розгортання сил і бойових груп на східному фланзі біля кордонів із Росією.

Окрім того, він запропонує почати обговорення ініціативи «НАТО-2030» у рамках підготовки до саміту в 2021 році, а також заявив, що флот розвідувальних безпілотників з п’яти одиниць дронів AGS готовий до місій на східному напрямку.

Як повідомляли «Кримські новини», Україна пропонує НАТО використовувати для своїх операцій повітряний простір у Сімферопольському районі польотної інформації (РПІ).