Нацрада покарає телеканал «ДОМ» за «російській» Крим

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
30 Вересня 2021, 18:35
Асіф АлієвQHA
30 Вересня 2021, 18:35

5 липня 2021 року в ефірі передачі «Російський щоденник» на телеканалі «ДОМ» транслювали географічну карту Росії, частиною якої виявився і тимчасово окупований Крим

Національна рада з питань теле- і радіомовлення направило відповідне попередження про порушення керівництвом каналу українського законодавства.

«Поява карти з« російським »Кримом в ефірі державного телеканалу привернула увагу народних депутатів України та Служби безпеки України», - йдеться в повідомленні Нацради.

Глядачі державного каналу, які переглядали цей ефір, могли потрапити під оману, вважаючи, що Україна визнала законною анексію свого півострова і визнала Крим російським, що суперечить суверенітету нашої країни і її цілісності.

«Важливо підкреслити, що передача транслювалася на телеканалі« ДОМ »в повторі та у працівників телерадіоорганізації була можливість перевірити об'єктивність розповсюдженої інформації та усунути непевні факти. На жаль, компанія вчасно не вжила необхідних заходів і допустила повторну трансляцію запису програми з правопорушенням, яке, власне, і призвело до поширення в національному ефірі необ'єктивної інформації », - зауважили представники Нацради.

Раніше повідомлялось, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ініціюватиме позов про анулювання ліцензії телеканалу «НАШ» через розпалювання в його ефірі «релігійної ненависті та поширення прихованих закликів до нетерпимості».