Навчання української морської піхоти з бойовою стрільбою та авіацією пройшли поблизу адмінмежі з окупованих Кримом

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Листопада 2021, 12:43
Скріншот
Ліна Тимошина
17 Листопада 2021, 12:43

На одному з полігонів бойової підготовки, поблизу адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, відбулися батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою та залученням авіації. Про це йдеться у повідомленні Командування об'єднаних сил Збройних Сил України.

До навчань задіяли батальйон морської піхоти, посилений танковою ротою та підрозділом вертольотів армійської авіації.

За легендою навчань передовий підрозділ за підтримки армійської авіації дав відсіч загону морської піхоти умовного противника, що намагався прорвати оборону. Крім того морські піхотинці за підтримки танків і артилерії унеможливили просування основних сил противника вглиб оборони, - зазначили у Командуванні об'єднаних сил ЗСУ.


Також, успішно виконавши бойову задачу, військові вміло здійснили рейдові дії, зайняли панівні висоти та відкинули сили умовного противника.

Дані тактичні навчання є невід’ємною складовою процесу підтримання боєздатності підрозділів, - зазначив командувач об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, головна мета навчань полягала у тому, щоб кожен на своєму місці приймав своєчасні та обґрунтовані рішення.

Як повідомляли QIRIM.News, 20 жовтня угрупування військ “Південь” на одному з найбільш загрозливих напрямків провело тренування артилерійських протитанкових резервів щодо реагування на прорив живої сили та броньованої техніки умовного противника.