«Навіщо вони приходили, ми не зрозуміли», — Рідван Рустемов, у якого зранку окупанти провели обшук

Новини України та світу
Ліна Тимошина
30 Травня 2023, 16:46
Скріншот відео
Ліна Тимошина
30 Травня 2023, 16:46

Співробітники окупаційної поліції, які зранку проводили обшук в будинку кримського татарина Рідвана Рустемова забрали у родини паспорти і телефони і не дозволили зателефонувати.

Про це розповів сам Рустемов у коментарі "Кримській солідарності".

Вони нічого не пояснили, не показали документи. На наші прохання пояснити, або пред'явити документи, ніхто нічого не пояснив (….) прийшли, сказали: "усім на підлогу", дітей налякали, - сказав чоловік.

Пізніше силовики у масках з автоматами вивели Рустемова на вулицю, запитали, в кого він арендує квартиру. Вже там забрали телефони та паспорти - його та дружини.

Я кажу: "якщо є вибір, то я не хочу їхати". Він відповів: "у тебе немає вибору", - процитував розмову кримський татарин.

Зателефонувати Рустемову не дозволили, згодом один з чоловіків таки показав документи, він був з окупаційного МВС. Рустемова посадили у мікроавтобус і повезли його в незнайомий будинок.

Протримали там години три-чотири, нічого не пояснили, як би я не просив. Зрештою, повернули паспорт і телефони та сказали: "ти вільний". Все. Ми нічого не зрозуміли, для чого це було, що це було. Результат такий, що дуже сильно налякали родину. Син хворіє, йому не можна переживати, я їх попереджав, але вони особливо не реагували, - додав чоловік.

Як повідомляли QIRIM.News, зранку 30 травня у Старому Криму окупанти провелиобшук в будинку кримського татарина Рідвана Рустемова.

Як писали QIRIM.News, дружина Рідвана Рустемова Аліме Рустемова розповіла, що під час обшуку в будинку силовики були у масках та з автоматами. Сам обшук проходив у грубій формі.