Наєв обговорив з британським колегою питання спільного реагування на військові загрози

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Січня 2022, 12:36
Фото: Командування об'єднаних сил ЗСУ
Ліна Тимошина
17 Січня 2022, 12:36

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з начальником штабу Об’єднаних сил Збройних Сил Великої Британії бригадним генералом Джо Баттерфіллом. Про це йдеться у повідомленні Командування об'єднаних сил.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та військова форма
Фото: Командування об'єднаних сил ЗСУ

Задля набуття повних оперативних спроможностей, нам потрібна ваша консультативно-дорадча та експертна допомога з питань порядку роботи Об’єднаного оперативного центру в ході ведення операції, а також з планування вогневого ураження противника в операції й особливості його проведення як у ЗС Великої Британії, так і в країнах-членах НАТО, – сказав Наєв.

Крім цього він додав, що Командування об’єднаних сил Збройних Сил України високо цінує стратегічні відносини з Великою Британією та всебічну допомогу у протидії російській агресії.

Бригадний генерал Джо Баттерфілл відзначив готовність британської сторони до розширення практичної допомоги у підготовці оперативного складу Командування об’єднаних сил ЗС України.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та військова форма
Фото: Командування об'єднаних сил ЗСУ

Ми налаштовані й надалі розвивати наше співробітництво у цьому контексті, а також обмінюватися набутим досвідом у ході ведення бойових дій, – підкреслив Баттерфілл.


Підбиваючи підсумки зустрічі, генерал-лейтенант Сергій Наєв зауважив на тому, що сьогодні перед нашими країнами стоять непрості завдання та виклики.

Як повідомляли QIRIM.News 9 грудня, Україна та Велика Британія працюватимуть над підвищенням стійкості України у протистоянні триваючій агресії Росії на сході України. Про це йдеться у спільному комюніке України та Великої Британії за результатами підготовчого засідання українсько-британського Стратегічного діалогу, оприлюдненому МЗС України.