Названо переможців шахового онлайн турніру, присвяченого Першому Курултаю кримськотатарського народу

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
03 Січня 2022, 13:34
Асіф АлієвQHA
03 Січня 2022, 13:34

Три шахіста стали фіналістами онлайн шахового турніру, присвяченого Першому Курултаю кримськотатарського народу, що проходив у грудні 2021 року.

Як повідомляє турецьке бюро QIRIM.News, переможцями турніру стали майстер міжнародного класу з кваліфікації ФІДЕ (Міжнародної шахової федерації) з Туркменістану Юсуф Атабаєв, узбецький шахіст Тимур Алхокаєв, та майстер міжнародного класу з кваліфікації ФІД з Туреччини Джем Каан Гекеркан.

Шаховий турнір пройшов 11-12 грудня у рамках «Днів кримської культури». Змагання проходило через програму для гри в шахи Lichess. Однією з особливостей програми є можливість брати участь у турнірах.

Організаторами турніру виступили організація жіночої ініціативи «Шефіка Гаспіралі», молодіжна організація «Genç Tatar». У турнірі взяли участь 80 осіб із восьми різних країн світу, включаючи Туреччину, Україну, Румунію, Узбекистан, Туркменістан, Німеччину, Велику Британію та Росію.

Нагадаємо, 11-12 грудня відбувся міжнародний онлайн шаховий турнір, присвячений 104-ій річниці проведення Першого Курултаю кримськотатарського народу.