Не встигли здати проби — трьох українських спортсменів не допустили до Олімпіади-2020

Новини України та світу
Ірина Требунських
29 Липня 2021, 16:57
Ірина Требунських
29 Липня 2021, 16:57

Двоє легкоатлетів і легкоатлетка з України не зможуть виступити на Олімпіаді-2020 в Токіо. Про це повідомила пресслужба Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).

Причиною відсторонення від участі спортсменів і спортсменки стало те, що вони не встигли провести необхідну кількість допінг-проб у відбірковий період перед головними офіційними міжнародними турнірами.

У зв’язку з пандемією та, як наслідок, суттєвими змінами спортивного календаря змагань спортсмени, які відібралися на Олімпійські ігри в останні тижні перед закриттям кваліфікаційного вікна, повинні були здати три позазмагальні допінг-проби у дуже стислий, обмежений термін, — йдеться у повідомленні ФЛАУ.

Тож через брак часу до змагань не допустили Михайла Гаврилюка (метання молота), Назара Коваленка (спортивна ходьба) й Наталію Пироженко-Чорномаз (естафетна команда 4х400 метрів).

Раніше український гімнаст Ілля Ковтун став одним з чотирьох спортсменів, які подали заявки на виконання оригінальних елементів зі спортивної гімнастики на Олімпійських іграх у Токіо. Якщо спортсмену вдасться безпомилково виконати на брусах заявлений оригінальний елемент, він буде названий іменем спортсмена і внесений до правил.

Як повідомляли «Кримські новини», першу медаль для України в Олімпійських Іграх-2020, які через пандемію перенесли на липень 2021 року, здобула 20-річна дзюдоїстка Дар’я Білодід. Для здобуття бронзової медалі українська спортсменка перемогла Ширу Рішоні з Ізраїлю.

Бронзові медалі для України наразі здобули Олена Костевич та Олег Омельчук (стрільба з пневматичного пістолета), Ігор Рейзлін (фехтування), а Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд у плаванні.