«Не визнаємо анексію Криму», - голова Комітету закордонних справ парламенту Туреччини

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Жовтня 2021, 17:52
Асіф АлієвQHA
21 Жовтня 2021, 17:52

«Не визнаємо анексію Криму», - голова Комітету закордонних справ парламенту Туреччини
Ми не визнаємо і не приймаємо анексію Криму Росією і територіальна цілісність України має бути захищена.

Про це в рамках TRT World Forum 2021 на панелі «Велика стратегія Туреччини: регіональні та глобальні виклики» сказав голова Комітету закордонних справ парламенту Туреччини Акіф Чагатай Килич, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Чагатай також зауважив, що Туреччина має близькі відносини з Україною та з Росією, але при цьому чітко висловлює свої аргументи та ідеї.

Як відомо, Туреччина неодноразово на різних рівнях заявляла про невизнання тимчасової окупації Криму Росією та підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Туреччина підтримала ініціативу України зі створення «Кримської платформи» та стала її учасницею. У Львові 7-8 жовтня відбулося дев’яте засідання спільної групи стратегічного планування України та Туреччини на рівні міністрів закордонних справ України та Туреччини.

Раніше міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що позиція Туреччини щодо невизнання окупації Криму Росією залишається незмінною, а угода щодо продажу БПЛА Україні не зачіпає інших країн.