«Нехай цей місяць Рамазан наблизить час возз’єднання всіх мусульман України», - Чубаров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Березня 2023, 12:23
Ліна Тимошина
23 Березня 2023, 12:23

Голова Меджлісу Рефат Чубаров привітав мусульман України з початком священного місяця Рамазан.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

Вітаю мусульманську умму України, кожного з братів та сестер зі священним місяцем Рамазан! Нехай Аллах дозволить кожному мусульманину підтвердити силу свого імана (віри), здійснити духовне очищення, смиренно, не піддаючись марнославству і гордості, віддавати частину того, що послано Всевишнім, - написав Чубаров.

Голова Меджлісу побажав, щоб місяць Рамазан наблизив час возз’єднання всіх мусульман України.

Нехай цей місяць Рамазан наблизить час возз’єднання всіх мусульман України, багато з яких роз'єднані внаслідок російської агресії та окупації російськими військами Криму, частини Донбасу, Херсонської та Запорізької областей, - наголосив Чубаров.

Як повідомляли QIRIM.News, 22 березня після заходу сонця розпочався Рамадан — місяць обов’язкового посту для мусульман. У цей час люди по всьому світу дотримуються суворого посту для того, щоб показати своє смирення перед Аллахом та звернути більшу увагу на духовний, а не матеріальний аспект життя.

Як писали QIRIM.News, Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні наголосив, що значна частина кримськотатарського народу змушена зустрічати Рамадан в окупації, під загрозою російських репресій та знущань у Криму.

Як повідомляли QIRIM.News, зранку 23 березня, у перший день священного для мусульман місяця Рамадан, окупанти увірвалися з обшуком до будинку делегата Курултаю кримськотатарського народу Мустафи Мустафаєва у Бахчисараї.