«Немає часу зволікати, озброєння потрібно доставити на поля нашим солдатам якомога швидше», - Умєров у Вашингтоні

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Червня 2022, 15:03
Ліна Тимошина
17 Червня 2022, 15:03

Озброєння Україні слід доставити якомога швидше. Про це заявив народний депутат, член української делегації на переговорах з Росією Рустем Умєров, коментуючи свій візит до Вашингтона на сторінці у Фейсбук .

Вдячні нашим американським партнерам за $40 мільярдів пакета підтримки, яку ухвалили в кінці травня. $20 мільярдів з них мають піти на озброєння нашої армії. Головний меседж, який ми донесли нашим партнерам під час візиту — немає часу зволікати, озброєння потрібно доставити на поля нашим солдатам якомога швидше, - наголосив Умєров.

На зображенні може бути: 12 людей та люди стоять
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова

Він висловив сподівання, що ці слова були почуті в кабінетах Капітолія. І розповів, що провів у Вашингтоні десятки зустрічей з сенаторами та конгресменами, спікеркою Палати представників Конгресу США, керівництвом Комітету Палати представників США із закордонних справ, головою Комітету збройних сил Палати представників, двопартійними українськими кокусами обох палат в Конгресі, з експертами, аналітиками та представниками медіа.

У фокусі уваги була зброя для України. За словами депутата, США сьогодні — лідер у питаннях надання допомоги Україні.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова

Іншою темою візиту стали санкції та розблокування українських портів. Умєров наголосив, що Росія сьогодні шантажує світ продовольчою кризою, вимагаючи пом’якшити санкції.

Вдячні нашим партнерам зі США за непохитну позицію в цьому питанні — поки російські окупанти на території України, жодних поступок не буде. Загальний висновок візиту в США — американські чиновники дуже чітко розуміють всі виклики та потреби України, - підсумував депутат.

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та текст «EXIT»
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова

І запевнив у продовженні роботи, щоб допомога озброєнням надходила в Україну більше та швидше. А тема війни в Україні залишалась на порядку денному країн цивілізованого світу.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та пам’ятник
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова

Як повідомляли QIRIM.News, напередодні Рустем Умєров в ефірі американському телеканалу Fox News заявив, що потрібно терміново розблокувати порти. Бо якщо світ не отримає українського зерна, 400 мільйонів людей по всьому світу можуть померти від голоду.