«Немає жодних проблем звільнити Крим і Донбас військовим шляхом», — радник голови ОП

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
20 Травня 2022, 12:39
Асіф АлієвQHA
20 Травня 2022, 12:39

Немає жодних проблем звільнити Крим і Донбас військовим шляхом за наявності умов і військової сили.

Про це заявив радник глави ОП Олексій Арестович в інтерв'ю Politeka.

За словами Арестовича, мирне населення під час військового сценарію не постраждає.

При цьому умовою для військового звільнення Криму він назвав слабкість російської армії.

«Умови: російська армія ослабла до такої міри, що не може їх захищати ефективно. Сили - у нас є сила брати все військовим шляхом. До цього йде, чи дійде до цього - велике питання. Це залежить від термінів і обсягу ленд-лізу, який до кінця не зрозумілий... Частина цього озброєння ще потрібно зробити, це може тривати місяцями. А РФ, при всіх санкціях, теж не стоїть на місці, вона намагається призивати людей, знімати техніку зі зберігання, вони теж знаходяться в цій гонці, не все так просто", - зазначив радник глави ОП.

Він запевнив, що Україна однозначно продовжить боротися за всі свої території, особливо захоплені після повномасштабного вторгнення.

"Далі - подивимося. Якщо у нас будуть сили, потенціал вирішити проблему Донбасу і Криму військовим шляхом - те чого ми будемо зупинятися, це наша територія. Ми знайдемо спосіб відвоювати так, що волосся не впаде з голови наших співвітчизників на окупованих територіях. Ми це довели в 2014 році", - додав він.

За його словами, є військові способи вирішити проблему, не стріляючи по містах. Арестович запевнив, що українська армія не стріляє в населені пункти, намагаючись вберегти мирне населення.