Німецький військовий розповів про жахливий стан російської армії

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Травня 2022, 19:00
Асіф АлієвQHA
23 Травня 2022, 19:00

Військові навчання росії, яка вона проводить починаючи з 2013-14 років це перш за все демонстрація народу та уряду того, наскільки ти сильний.

Про це DW розповів бригадний генерал Бундесверу у відставці Райнер Швальб.

За його словами, такі навчання, як "Захід", "Схід", "Кавказ" або "Центр" були лише великими шоу - багато броні, зібраної в одному місці, шумно від стрілянини, скрізь все спалахує, ви вражаєте всі цілі.

«Але якщо придивитися до деталей, то ви побачите артилерійську батарею, яка стріляє протягом пів години або навіть години з однієї і тієї ж вогневої точки. Зазвичай місцезнаходження необхідно міняти після кожного залпу. Чому? Тому що батарея одразу ж приваблює вогонь супротивника. Для мене це показувало, що тактична підготовка погана, тому що ви не довіряєте своїм власним військам, що вони зможуть завдати точного удару з іншої точки. Те саме стосується танків і так далі», - сказав він.

За його словами, на початку агресії Росія, очевидно, передбачала, що зможе взяти Київ дуже швидко та без бою.

«Тільки так можна пояснити початок атаки по болотистій місцевості в той час, коли слід очікувати відлиги. Це був нерозумний військовий план. Такий план міг мати лише той, хто очікував, що його зустрічатимуть із квітами в руках як визволителя. Це була очевидна колосальна помилка щодо оцінки ситуації в Україні», - сказав він.