Нова зброя дозволить Україні повернути Крим, - Рєзніков

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
16 Червня 2022, 12:26
FILE Вице-премьер-министр Украины - министр по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Алексей Резников во время интервью, в Киеве, 9 июля 2020 г. Фото Ковальчук Виктор / УНИАН
Асіф АлієвQHA
16 Червня 2022, 12:26

Міністр оборони України Олексій Рєзніков заявив, що нова зброя дозволить Україні повернути окуповані території, зокрема Крим.

«Ми збираємося звільнити усі наші території, всі, включаючи Крим. Крим – стратегічна мета для України, бо це українська територія, але ми рухатимемося крок за кроком», - сказав міністр оборони.

Нагадаємо, 15 червня у Брюсселі пройшла чергова зустріч контактної групи з питань оборони України – «Рамштайн-3».

Раніше Рєзніков заявив, що за підсумками зустрічі на базі в "Рамштайн" Україні буде поставлено більше озброєння. Він наголосив, що Україна продовжить боротися за свободу і незалежність. А наші партнери продовжать підтримувати Україну.

Як повідомляли QIRIM.News, міністр оборони США Ллод Остін 15 червня під час виступу на відкритті третього засідання контактної групи з питань оборони України у Брюсселі заявив, що Україна потребує зброї дальньої дії, броні та засобів берегової оборони.

Як повідомляли QIRIM.News, 25 травня міністр оборони України Олексій Резніков, говорячи про другу зустрічі керівників оборонних відомств у форматі, започаткованому 26 квітня 2022 року на авіабазі «Рамштайн», заявив, що «Рамштайн» стає справжньою коаліцією вільного світу на підтримку України.