Майбутній уряд Німеччини вимагає у РФ повернути Крим Україні

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
24 Листопада 2021, 18:58
Асіф АлієвQHA
24 Листопада 2021, 18:58

Майбутній уряд Німеччини, який формує нова коаліція соціал-демократів, зелених та лібералів, зажадав від Росії припинити військові дії на українському Донбасі, а також повернути півострів Крим під контроль України.

Спільну заява трьох провідних партій опублікувала видання Spiegel.

У документі представники нової коаліції вказали, що мають намір будувати конструктивні взаємини із союзниками в Росії, але продовжать дотримуватися інтересів партнерів зі Східної Європи.

«Ми сподіваємося, що за нашого правління буде покладено край спробам дестабілізувати ситуацію в Україні, а також збройному конфлікту на Донбасі. До того ж, Росія має негайно повернути Крим, який був незаконно окупований і насильно приєднаний до РФ. Тільки тоді Німеччина зможе активізувати процеси зі зняття європейських санкцій із Росії та її вищого керівництва», – наголосили у заяві.

Раніше повідомлялося, що у США кількість прихильників відправлення військ в Україну у разі російського вторгнення вперше перевищилакількість противників. Так, 50% опитаних висловилися за використання американських військ в Україні, а 48% - проти.