ОАЕ зацікавлені інвестувати в аграрний сектор України – Умєров

Новини України та світу
Алла Трапезова
13 Вересня 2021, 20:52
Алла Трапезова
13 Вересня 2021, 20:52

В понеділок,13 вересня, відбулася перша зустріч Урядової делегації Об’єднаних Арабських Еміратів на чолі з Державним міністром продовольчої та водної безпеки ОАЕ Маріам бінт Мохаммед Саід Хареб Альмхейрі та міністром аграрної політики та продовольства України Романом Лещенко. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат Рустем Умєров.

Депутат нагадав, що нещодавно Верховна Рада проголосувала за впровадження ринку землі в Україні.

Фото: Рустем Умєров

Українські ґрунти завжди славилися своєю родючістю, а найбільший валютний дохід від експорту Україна отримує саме від сільського господарства. Упровадження інноваційної системи зрошення збільшить врожайність, а отже і зміцнить економіку, – підкреслив Умєров.

За словами парламентаря, окрім членів уряду, делегація ОАЕ також включає представників 7 великих еміратських компаній, які зацікавленні вкладати гроші в проєкти агросектору України.

Це гарний сигнал для решти країн Арабського світу, що Україна – перспективний та надійний бізнес-партнер. Продовжуємо працювати над залученням інвестицій в Україну, – додав Умєров.

Фото: Рустем Умєров

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що з червня з України до Саудівської Аравії почали літати перші прямі авіарейси. Це третя країна Перської (Арабської) затоки, з якою Україна налагодила пряме авіасполучення.