«Обговорили можливі формати врегулювання конфлікту на Донбасі», - Зеленський прокоментував розмову з Байденом

Новини України та світу
Ліна Тимошина
10 Грудня 2021, 09:59
Ліна Тимошина
10 Грудня 2021, 09:59

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з американським колегою Джозефом Байденом. Про це Зеленський написав у Твіттер. Зокрема, лідери держав обговорили можливі формати врегулювання конфлікту на Донбасі.

Завершив півторагодинну розмову з президентом Сполучених Штатів Джозефом Байденом. Президент США ознайомив мене зі змістом його перемовин із Володимиром Путіним. Також обговорили можливі формати врегулювання конфлікту на Донбасі, - написав президент.

Також, як зазначив очільник держави, вони торкнулися теми перебігу внутрішніх реформ в Україні.

Як повідомляли QIRIM.News, 9 грудня Президент України Володимир Зеленський зазначив, що вважає позитивним факт розмови Президента Сполучених Штатів Америки Джозефа Байдена з Президентом Росії Володимиром Путіним, однією з головних тем якої була ситуації на Донбасі та біля кордонів нашої держави. 

Як повідомляли QIRIM.News, Байден дав зрозуміти Путіну, що на військову ескалацію дадуть відповідь рішучими економічними та іншими заходами, повідомили у Білому домі.

Як повідомляли QIRIM.News, 7 грудня президенти Росії та США Володимир Путін та Джо Байден провели двосторонні переговори, які вперше відбулися у форматі телемосту.