«Обмеженням водопостачання окупанти намагаються озлобити кримчан» — Смедля

Новини
Ірина Требунських
16 Вересня 2020, 19:07
Ірина Требунських
16 Вересня 2020, 19:07
Заір Смедля

Окупаційна «влада» в Криму робить усе, щоб погіршити ситуацію з водопостачанням і тим самим озлобити і роздратувати місцевих жителів. Таку думку в ефірі «Україна24» висловив голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заір Смедля.

Десь вода є, десь немає. На мою думку, чинна «влада» в Криму робить все, щоб ситуація була ще гірша, щоб люди були озлоблені, — сказав він.

Смедля зазначив при цьому, що в нових будинках, які окупанти будують для приїжджих росіян, проблем з водою немає. На відміну від будинків, в яких ще до окупації мешкали жителі Сімферополя та Бахчисарайського району.

«Було нормальне водопостачання, а тут враз його припинили і з кранів подають якусь гидоту, коли каналізаційні відходи попали в питний водопровід — це злочин», — додав Смедля.

Як повідомляли «Кримські новини», в окупованому Криму ввели третій, найжорсткіший етап обмеження водопостачання населенню. Погодинно отримуватимуть послуги централізованого водопостачання у Сімферополі та 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів.

Жителі тимчасово окупованого Росією Криму скаржатьсяна брудну, іржаву, блакитну воду з кранів і присутність нечистот у системі центрального водопостачання.

За серпень в окупованому Криму пересохли п’ять річок, біля русел яких якраз розташовані військові сили держави-окупанта.