«Оборона майбутнього – це не брязкання зброєю, а застосування інтелекту задля зменшення людських втрат», - Умєров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Січня 2022, 08:34
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова
Ліна Тимошина
14 Січня 2022, 08:34

Україна посилює оборонну співпрацю з Туреччиною. Зокрема, налагоджує співпрацю з турецькою компанією Baykar. Про це на сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат України Рустем Умєров, який перебуває в Туреччині з робочим візитом у складі делегації українських парламентаріїв.

На зображенні може бути: 13 людей та люди стоять
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова

Він розповів, що делегація відвідала виробниче підприємство з виготовлення військової техніки «Baykar Teknolojileri».

Компанія демонструє високий рівень технологічності та якості, - зазначив депутат.

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова

Він нагадав, що у вересні 2021 році Міністерство оборони України та Генеральний директор компанії Bayraktar Халук Байрактар підписали Меморандум про співпрацю між Міністерством оборони України та компанією Bayraktar Savunma щодо будівництва та облаштування спільного навчально-випробувального центру для обслуговування, поточного ремонту, модернізації БПЛА, а також проведення навчання персоналу, пов’язаного з експлуатацією безпілотних літальних апаратів Bayraktar.

Упродовж довгого часу в нашій армії точилися дискусії щодо недостатньої кількості безпілотних комплексів, які можна було б використовуватися для розвідки та коригування вогню артилерії. Посилення співпраці з нашими турецькими партнерами може поступово розв'язувати цю проблему, - підкреслив Умєров.

Ще в липні минулого року ВМС України отримали перший розвідувально-ударний безпілотний комплекс Bayraktar TB2. Цей комплекс має збільшену дальність дії – до 300 кілометрів та включає можливість розміщення станцій управління на кораблях ВМСУ, повідомив депутат.

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні
Фото: сторінка Фейсбук Рустема Умєрова

Ми не хочемо війни, але готові чинити опір для захисту наших людей та кордонів. Саме тому не стоїмо на місці та збільшуємо технологічність наших Збройних Сил. Оборона майбутнього – це не брязкання зброєю, а застосування інтелекту задля зменшення людських втрат, - наголосив Умєров.

Як повідомляли QIRIM.News, 13 січня делегація українських парламентаріїв, яка перебуває в Туреччині з робочим візитом, відвідала в Стамбулі підприємство Baykar Defence, яке займається виробництвом безпілотників.