Обрали нових очільників Мінінфраструктури і МОЗ: як голосували нардепи

Новини України та світу
Хельга Полтавка
20 Травня 2021, 12:48
Хельга Полтавка
20 Травня 2021, 12:48

Верховна Рада підтримала призначення Віктора Ляшка міністром охорони здоров'я і Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури.

Про це повідомляють «Кримські новини» з посиланням на сьогоднішнє засідання парламенту.

За призначення Віктора Ляшка проголосували 262 народних депутати.

Зазначимо, що на підтримку кандидата від «Слуг народу» виступили 15 народних обранців від партії «За майбутнє», 18 – від групи «Довіра» і п'ятеро позафракційних нардепів.

Сам Ляшко під час виступу нагадав, що, перебуваючи на посаді головного державного санітарного лікаря, завжди був відвертим і говорив правду, якою б вона не була.

Ляшко уточнив, що пріоритетом номер один для нього є подолання коронавірусної хвороби. Він зауважив також, що настав час впровадити додаткову оплату лікарням за досягнутий результат.

За словами Ляшка, в Україні планують повністю переглянути підходи до реагування на радіаційні та хімічні загрози.

За призначення Олександра Кубракова проголосували 284 парламентаря.

На парламентських виборах 2019 року Кубраков пройшов у Верховну Раду від «Слуги народу». Є автором закону №1061, який запроваджує аудит безпеки доріг і покликаний знизити аварійність на дорогах і тяжкість наслідків ДТП. У листопаді 2019 року Кубраков виграв конкурс на посаду голови «Укравтодору» після звільнення Славоміра Новака та склав депутатський мандат.

Кубраков був співзасновником та керівником декількох компаній, зокрема «Єврокомунсервіс» та «Місто для людей». Працював радником мера Києва Віталія Кличка в ІТ-сфері. Також Кубраков був виконавчим директором асоціації «Інформаційні технології України».

Як повідомляли «Кримські новини», 18 травня Верховна Рада підтримала звільнення міністра охорони здоров’я України, міністра інфраструктури та міністра економіки, торгівлі та сільського господарства.