Обстріли біля мечеті у Маріуполі. Звернення редакції QIRIM.News

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
12 Березня 2022, 01:14
Асіф АлієвQHA
12 Березня 2022, 01:14

Обстріли недалеко від мечеті султана Сулеймана Великого та його дружини Роксолани в Маріуполі привід задуматися мусульманам.

Сьогодні мусульмани України, як і інші громадяни нашої країни, перебувають у скрутному становищі. Обстріли в районі мечеті, які будь-якої миті можуть торкнутися храму, вже викликають тривогу. Катастрофа в Маріуполі – наш спільний біль, наша трагедія.

Ситуація з мусульманами в Україні — привід задуматися всім мусульманам світу про події, що відбуваються в нашій країні, у тому числі й лідерів мусульманських країн і тих мусульман, які воюють на боці Росії.

Настав час голосно підняти голос, бо час зупинити російську агресію настав давно.

P.S Мечеть у Маріуполі - це одна з найкрасивіших мечетей України. Вона була відкрита у 2007 році. У будівництві храму використали мармур, привезений із Туреччини. Будівництво його тривало три роки. Мечеть збудували за проєктом мечеті Сулейманія-Джамі у Стамбулі.

Як писали QIRIM.News, російські війська обстрілюють околиці, де знаходиться мечеть султана Сулеймана Великого та його дружини Роксолани у Маріуполі. Одна бомба впала за 700 метрів від мечеті, але до храму не потрапила, тим часом, за два кілометри від мечеті йдуть постійні бомбардування.