Офіс Представництва Президента в АР Крим у Херсоні фактично готовий до відновлення роботи

Новини України та світу
Ліна Тимошина
01 Грудня 2022, 09:02
Фото: пресслужба представництва Президента в АР Крим.
Ліна Тимошина
01 Грудня 2022, 09:02

Заступник Постійної Представниці Денис Чистіков здійснив робочу поїздку до звільненого Херсону, де відбулися підготовчі роботи з відновлення функціонування Херсонського офісу Представництва.

Про це повідомляє пресслужба Представництва Президента в АР Крим на сторінці у Фейсбук.

Для цього приміщення офісу обстежили співробітники управління вибухотехнічної служби Національної поліції — на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів, які могли залишити окупанти, - йдеться у повідомленні.

Крім того, у рамках кримінального провадження огляд приміщення провели також працівники Нацполіції Херсонської області за участі прокурорів Херсонської обласної прокуратури. Правоохоронці зафіксували факт проникнення у приміщення, а також викрадення та знищення майна Представництва, наявного там на момент початку повномасштабного вторгнення.

Окупанти винесли з офісу все, до чого дотяглися — навіть особисті речі співробітників Представництва. Однак зараз приміщення безпечне та зі світлом, як і все місто, тож офіс Представництва у Херсоні фактично готовий до відновлення роботи!, - наголосили у відомстві.