Окупанти погрожують родичам кримської спортсменки, що засудила агресію

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
05 Серпня 2022, 17:30
Ярослава Саєнко
05 Серпня 2022, 17:30

Підконтрольні окупантам «кримські пропагандисти» розпочали «кампанію ненависті» проти української художньої гімнастки кримського походження Ганни Різатдинової. Про це повідомляє Асоціація реінтеграції Криму.

Повідомляється, що Ризатдинова є бронзовою призеркою Олімпійських ігор 2016 року в індивідуальному багатоборстві, чемпіонкою світу із вправ з обручем 2013 року, багаторазовою призеркою чемпіонатів світу та Європи, інших міжнародних змагань. Позиція Ризатдинової із засудження російської агресії не є новою та вона послідовно, з 25 лютого 2022 року, висловлює її у соціальних мережах та в інтерв’ю.
Зокрема Ризатдинова засудила вбивство російськими окупантами юної художньої гімнастки з Маріуполя.

Катерини Данченок та водночас Ганна висловила своє обурення виступами на підтримку російського нацизму російськими спортментами, такими як гімнастки Аріни та Діни Аверини, закликала світове співтовариство бойкотувати російський спорт.

Тепер «раптово» проросійські пропагандисти почали публічно погрожувати родині Різатдинової, зокрема її матері Оксані Різатдиновій, яка виконує роль тренера у підконтрольний окупантам «школі олімпійського резерву» в Сімферополі. Фактично окупанти змушують тренера Різатдинову публічно «відмовитися від доньки та засудити її» погрожуючи «величезними проблемами».